Porovnejte ceny a ušetřete!

CARNEO

CARNEO Prime GTR zlatá/růžová

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 374 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
fmobil.cz
2 374 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu CARNEO Prime GTR zlatá/růžová

CARNEO Prime GTR nejsou jen obyčejné hodinky. Tyto smart hodinky nabízí pokročilé funkce, které uspokojí nejen technické nadšence, ale i ty, kteří hledají stylový doplněk do každodenního života. S funkcemi jako je automatické měření tepu a tělesné teploty, tyto hodinky poskytují komplexní přehled o vašem zdraví a fyzické kondici. Elegantní design a výhodná cena z nich dělají ideální volbu pro každého. CARNEO Prime GTR Skutečně inteligentní hodinky Hodinky CARNEO Prime GTR vynikají nejen svým vzhledem, ale i funkcionalitou Zlaté provedení a barevný dotykový displej, který se aktivuje jednoduchým otočením ruky, zajišťují snadné a intuitivní ovládání. Kromě obvyklých chytrých funkcí, jako je přijímání notifikací a zpráv, hodinky nabízejí i širokou škálu fitness funkcí, což z nich dělá skvělého společníka pro sport i běžný den. Funkce SPORT Pro milovníky pohybu jsou hodinky CARNEO Prime GTR vybaveny funkcí...

Produkt CARNEO Prime GTR zlatá/růžová z kategorie si můžete zakoupit v internetovém obchodě fmobil.cz za cenu 2 374 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu CARNEO Prime GTR zlatá/růžová od značky CARNEO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu CARNEO Prime GTR zlatá/růžová a také tipy, jak vybírat produkty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena CARNEO Prime GTR zlatá/růžová?

Aktuálně můžete produkt CARNEO Prime GTR zlatá/růžová koupit již od 2 374 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit CARNEO Prime GTR zlatá/růžová?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu fmobil.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je CARNEO Prime GTR zlatá/růžová skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má CARNEO Prime GTR zlatá/růžová EAN kód?

EAN kód pro CARNEO Prime GTR zlatá/růžová je 8588007861319. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.