Porovnejte ceny a ušetřete!

Wenger

Kosmetická taška Wenger

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

990 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
helveti.cz
990 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Kosmetická taška Wenger

Kosmetická závěsná taška značky Wenger 604599 v černé / antracitové barvě má velmi chytré uspořádaní kapes a vše máte ihned po ruce. Můžete mít všechny své toaletní potřeby na jednom místě. Cestovní Wenger taška se hodí na dovolenou, sportovní akce, obchodní cesty, ale i do karavanu či obytného auta. Kosmetická taška Wenger vám dodá při cestách komfort, který oceníte. Díky háčku ji snadno pověsíte vedle umyvadla, na věšák nebo na kliku od dveří do koupelny. Wenger taška má dostatečný prostor pro celou…

Produkt Kosmetická taška Wenger z kategorie hodinky si můžete zakoupit v internetovém obchodě helveti.cz za cenu 990 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kosmetická taška Wenger od značky WENGER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kosmetická taška Wenger a také tipy, jak vybírat hodinky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kosmetická taška Wenger?

Aktuálně můžete produkt Kosmetická taška Wenger koupit již od 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kosmetická taška Wenger?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu helveti.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kosmetická taška Wenger skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.