Porovnejte ceny a ušetřete!

Niceboy

Niceboy WATCH 5 Lite Grey

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
999 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Niceboy WATCH 5 Lite Grey

Chytré hodinky Niceboy WATCH 5 Lite Grey: Chytré hodinky Niceboy WATCH 5 Lite GreySmart hodinky, co měří vaše zdraví a aktivitu Lehké chytré hodinky Niceboy se skví 1,8palcovým IPS displejem, na kterém uvidíte veškeré údaje o své aktivitě i notifikace z chytrého telefonu, a to i na přímém slunci. Pro spárování s vaším zařízením (Android, iOS) využijete spolehlivé bezdrátové připojení přes Bluetooth 5.4 – klidně až na 10metrovou vzdálenost. Moderní senzor se postará o měření tepové frekvence, saturace krve kyslíkem a délky spánku. Hodinky Niceboy WATCH 5 Lite mají stupeň krytí IP68, proto odolají prachu, vodě i potu. Díky 130 sportovním režimům s nimi můžete spolehlivě zaznamenat svůj výkon. Při spárování s chytrým telefonem můžete prostřednictvím hodinek vyřídit příchozí hovory a nehledat svůj smartphone. 240mAh baterie zajistí až 5denní používání, což je – vzhledem k tenkému profilu...

Produkt Niceboy WATCH 5 Lite Grey z kategorie chytré hodinky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 999 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Niceboy WATCH 5 Lite Grey od značky NICEBOY.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Niceboy WATCH 5 Lite Grey a také tipy, jak vybírat chytré hodinky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Niceboy WATCH 5 Lite Grey?

Aktuálně můžete produkt Niceboy WATCH 5 Lite Grey koupit již od 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Niceboy WATCH 5 Lite Grey?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Niceboy WATCH 5 Lite Grey skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.